HAKKIMIZDA

KAYLOG

BCI INDUSTRY KURULU BAŞKANI CANAN ÇELEBİ

BCI INDUSTRY 2002 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşundan günümüze deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.Şirketimiz misyon olarak edindiği ilkeler doğrultusunda "satış sonrası destek" ve "teknik destek" anlamında 7/24 kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.
BCI INDUSTRY ürünlerinin yüksek kalite standartları ile kendini kanıtlamış olması ile birlikte Türkiye ve Dünya çapında tanınan markalarının bakış açısı ile sizlere güvenilir bir hizmet sunmayı vaadetmektedir. Bu nedenle 2002 yılından beri başarı ile ilerlediğimiz bu yolda karşınıza çıkabilecek tüm teknik problemlerde siz değerli müşterilerimizin Kullandığı ürünlerinin çözüm ortaklığı çatısı altında bulunduğunuzu belirtmek isteriz.

BCI INDUSTRY NASIL ÇALIŞIYOR ?

Türkiye'nin ve Dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan marka olan BCI INDUSTRY tüketicilerine kalite ve geniş ürün yelpazesi ile yaşattığı farklılıktan sonra,şimdide satış sonrasında " 7x24 teknik servis " desteği ile bir ilke imza atarak hizmetinize sunuyor.
Çağımızın en değerli öğesi olan zamanı verimli bir şekilde kullanıp siz değerli müşterilerimizin talepte bulunduğu saat diliminde en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bilgisayar ortamında kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde 7x24 BCI INDUSTRY teknik servis'in, mobil ekiplerine bildirilir, ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

BAKIM VE YEDEK PARÇA

Daha kapsamlı bir teknik desteğin gerekli olduğu durumlarda ise cihaz ; 7x24 BCI INDUSTRY teknik servis merkezine getirilir. Her türlü teknik donanım ve test ekipmanının mevcut olduğu merkezde, cihazın gerekli arıza, bakım ve onarım işlemleri; 1 yıllık yedek parça garantisi ile yapılıyor.Cihaz fonksiyonel olarak çalışır hale getirilerek test ediliyor. Cihaza ait teknik verilerin kontrol edilmesi ve gerekli ayarlarının yapılmasının ardından ürün, müşteriye sevk edilecek hale getiriliyor.
Cihaz üzerindeki mevcut arızanın giderilmesi için yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde; gerekli olan orjinal yedek parça 7x24 BCI INDUSTRY teknik servis merkezi bünyesinde yer alan yedek parça deposunda tüm ürün gruplarına ait yedek parça stokları bulunmakta ve stok miktarları sürekli olarak bilgisayar ortamında kontrol edilmektedir. Böylelikle cihaza ait problem 7x24 BCI INDUSTRY teknik servis kalite ve güvencesi altında, orjinal yedek parça- işçilik garantisi ile yapılarak en kısa sürede çözümlenmektedir.


Vizyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, çalışanlarımızla uzun vadeli bir işbirliği içerisinde imalatlarımızla, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.


Misyonumuz

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.